• Новости мира
  • Правовые новости
  • Погода
  • Новости Украины
Ракурс

Вертикальные теплицы «Плантагона»

08.10.2012 22:27 Комментарии

Новая реальность урбанистического мира — свежая зелень и овощи, которые созревают в высотках современного мегаполиса и за которыми нужно выйти «просто на балкон» (на украинском).

Винаходом «Плантагону» стало так зване урбаністичне рослинництво, яке дає можливість розв’язувати проблему екологічних продуктів для великих міст за рахунок спорудження вертикальних теплиць у самому місті, гарантуючи свіжість овочів, заощаджуючи на транспортних витратах і не спричиняючи стресу для довкілля.

Технологія теплиць дає змогу «притуляти» їх до вже зведених багатоповерхівок або закладати їх будівництво при спорудженні нових будівель, таких, як офіси чи готелі. Спроектовані за спеціальною формою фасади теплиць дозволяють підтримувати температуру кліматичних зон й акумулювати сонячне тепло. А вертикальний спосіб культивування рослин — у співвідношенні до ділянки землі, яку займає теплиця, — у рази збільшує урожайність овочів за один і той же сезон.

Як прогнозують експерти, до 2050 року населення планети збільшиться приблизно на 2 мільярди, а 80 % людей проживатимуть в урбаністичних центрах. Поставки продуктів харчування для городян стане однією з найбільших проблем сталого розвитку, тому перенесення вирощування городини в зону міста є одним із способів вирішення цієї проблеми.

Людмила ГУМЕНЮК,

за матеріалами MyNewsDesk та Plantagon.com

Заметили ошибку? Выделите текст, который её содержит, и нажмите Ctrl+Enter
Статьи по теме: инновации, Плантагон
Версия для печатиЗагрузка...    Загрузка...