• Світові новини
  • Юридичні новини
  • Погода
  • Новини України
Ракурс

В Україні через відсутність суддів не функціонує вже 7 судів Репліка

13.10.2016 10:59 Коментарі

На сьогоднішній день в Україні не функціонують вже сім судів. Це суди, де немає жодного судді, який має право відправляти правосуддя

Згідно зі статистикою Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (ВККСУ), не функціонують Магдалинівський, Яремчанський, Карлівський, Лохвицький, Радивилівський, Козівський і Шполянський районні суди.

Ще у 120 судах є лише один суддя, який має право відправляти правосуддя. І в тому випадку, якщо цей єдиний суддя перебуває на лікарняному або у відпустці, відправлення правосуддя, скажімо так, припиняється — суд не працює. Якщо ж це слідчий суддя, то він вже не займається кримінальним провадженням — з усіма наслідками, що випливають для учасників і фігурантів такого «завмерлого» процесу.

Тенденція така: кількість таких «проблемних» судів за останні 10 днів збільшилася вдвічі.

Можливо, це ще не привід кричати «караул» і «все пропало», але черговий самодостатній аргумент на користь того, що спочатку треба думати, а тільки потім — реформувати. Найприкріше, що таку ситуацію фахівці прогнозували завчасно. Проте сьогодні на частині території України держава не виконує одну з найважливіших своїх функцій — відправлення правосуддя. Поганого чи хорошого — інше питання. Його там взагалі поки що немає.

Читайте також: Судова реформа: низький старт

Помітили помилку? Виділіть текст, що її містить, та натисніть Ctrl+Enter
Версія для друку


    Загрузка...