• Світові новини
  • Юридичні новини
  • Погода
  • Новини України
Ракурс

ГПУ готова співпрацювати з громадянським суспільством

24.02.2015 12:06 Коментарі

Генеральна прокуратура України підтверджує свою готовність до максимально широкої співпраці з представниками громадянського суспільства

В Генеральній прокуратурі України уважно ознайомились з заявою Консультативної ради при Генпрокуратурі, в якій висловлюється ряд претензій щодо існуючого рівня співпраці.

У зв’язку з цим необхідно зауважити наступне: оскільки засідання Консультативної ради відбулось на четвертий день після призначення нового генерального прокурора і формування керівного складу Генпрокуратури, звинувачення у блокуванні роботи консультативно-дорадчого органу виглядають щонайменше некоректними і безпідставними.

За дорученням генерального прокурора України Віктора Шокіна участь у засіданні Консультативної ради взяв заступник генерального прокурора, відповідальний за реформування органів прокуратури, Давід Сакварелідзе. Під час майже годинної зустрічі були обговорені питання і формати подальшої співпраці. З боку керівництва Генеральної прокуратури була висловлена щира повага і подяка за активну позицію, яку займають члени Консультативної ради у питаннях діяльності органів прокуратури.

Представникам Консультативної ради з боку заступника генпрокурора Д. Сакварелідзе було запропоновано обговорити проект реформ, які заплановано провести в системі органів прокуратури перед їх затвердженням і реалізацією. Було підкреслено важливість думки громадськості у цьому питанні. Крім того, була висловлена пропозиція про щотижневий формат зустрічей для презентації результатів роботи.

Генеральна прокуратура України готова до максимально широкого діалогу зі всіма зацікавленими сторонами — експертним середовищем, громадськими організаціями, мас-медіа. Конструктивний діалог буде налагоджено з представниками максимально широкого спектру громадянського суспільства.

 

Управління зв'язків із громадськістю та ЗМІ

Генеральної прокуратури України

Помітили помилку? Виділіть текст, що її містить, та натисніть Ctrl+Enter
Версія для друку


    Загрузка...