• Світові новини
  • Юридичні новини
  • Погода
  • Новини України
Дмитро ПОДТУРКІН

Дмитро ПОДТУРКІН

За освітою математик, директор консалтингової компанії MCG, експерт із питань охорони здоров'я, енергетики, транспорту. Протягом останніх десяти років займається експертно-консультаційною діяльністю з питань технічного регулювання, оптимізації регуляторної системи й реформування сфери охорони здоров'я. Автор понад 150 статей (політика, економіка, медицина).

Брав участь у розробці 176 стандартів у галузі медичної техніки. У складі різних робочих груп і комісій підготував понад 20 проектів законодавчих та нормативно-правових актів у медичній сфері (регулювання обігу лікарських засобів, медичних виробів, якості надання медичної допомоги та проведення лабораторних досліджень, а також розбудови системи стандартизації в медицині).

Член підкомітету ПК-09 «Медицина» технічного комітету Національного агентства з акредитації України.

Наразі як експерт ГО «Громадська спілка з реорганізації системи охорони здоров'я України» надає консультаційну допомогу територіальним громадам у формуванні госпітальних округів, проводить експертну оцінку питань організації системи охорони здоров'я, розробку покрокової стратегії проведення реформи з урахуванням норм законодавства і тих реалій, в яких сьогодні де-факто існує українська медицина.

Дмитро Подтуркін на Facebook

  • Статті автора

Погода Sinoptik