Українські саночники. Фото: Укрінформ

Олімпіада-2018: українські саночники стартували у двох заїздах (ФОТО)

10 лют 2018, 18:44

Українські саночники Антон Дукач та Андрій Мандзій не зуміли пробитися в двадцятку найсильніших спортсменів за підсумками двох заїздів на Іграх в Пхьончхані. Про це 10 лютого повідомляє Національний олімпійський комітет України у Facebook (Фейсбук).

.

Антон Дукач, який дебютував на Олімпіаді, після першого заїзду посів 21-е місце. Андрій Мандзій, який вдруге виступає на Іграх за Україну, зумів зайняти 25 місце. Таким чином у двадцятку найсильніших українці сьогодні не потрапили.

За словами Дукача, йому трохи не поталанило під час першого заїзду на дев’ятому віражі, оскільки він був набагато гладкішим, ніж під час тренувальних спусків.

«Перед змаганнями його зробили гладеньким, на відміну від тренувальних спусків. Взагалі траса пристойна. Сьогодні на 1 секунду був покращений рекорд траси, я з’їхав на півсекунди швидше попереднього рекорду», - розповів спортсмен після виступу.

Дукач додав, що є лише третім учасником у цьому виді за всю історію санного спорту України.

Вже у неділю, 11 січня, українські саночники спробують потрапити у топ-20.

Нагадаємо, на Олімпіаді у Пхьончхані завершилися змагання з біатлону серед жінок (спринт на 7,5 км), в яких брали участь українки Валентина Семеренко, Ірина Варвинець, Анастасія Меркушина та Віта Семеренко. Золото Олімпіади здобула німкеня Лаура Дальмаєр.