Новини
Олімпіада в Пхьончхані. Фото: 112 Україна

Олімпіада-2018: медальний залік очолила Німеччина (ТАБЛИЦЯ)

10 лют 2018, 21:56

Збірна Німеччини очолила медальний залік за результатами другого дня Олімпіади-2018. Про це повідомляє «Радіо Свобода».

.

У німців дві золоті медалі, які вибороли біатлоністка Лаура Дальмайер в спринті на 7,5 км, та Андреас Веллінгер, який посів перше місце в стрибках на лижах з трампліна.

На другій сходинці Нідерланди з однією золотою, двома срібними та однією бронзовою медалями. Третє місце ділять Південна Корея і Швеція, які мають по одному «золоту».

Таблиця: Спорт Блокнот

Нагадаємо, першу золоту медаль Олімпіади-2018 в лижній гонці у скіатлоні (класичний + ковзанярський хід) на 15 км виграла представниця збірної Швеції Шарлотта Калла. Вона подолала дистанцію 15 км (по 7,5 км класичним і ковзанярським ходом) за 40 хв 44,9 сек.

Представниця збірної Норвегії Маріт Бьорген завоювала срібло у лижному скіатлоні. 37-річна спортсменка поступилася на фініші лише шведці Шарлотті Калле, встановивши новий рекорд за кількістю олімпійських нагород серед жінок на зимових іграх.

Спортсмени з Нідерландів показали чудовий результат у ковзанярському спорті, виборовши золоту, срібну та бронзові медалі.

Українські спортсмени у змаганнях з біатлону (жіночий спринт на 7,5 км) показали наступні результати. Віта Семеренко фінішувала з 14 результатом. Валя Семеренко прийшла 46-та, Анастасія Меркушина — 55-та, а Ірина Варвинець — 73.

Саночники Антон Дукач та Андрій Мандзій не зуміли пробитися в двадцятку найсильніших спортсменів за підсумками двох заїздів.