Олімпіада-2018: Німеччина здобула «золото» та «срібло» у санному спорті (ФОТО)

13 лют 2018, 17:32

Німеччина здобула золоту та срібну медалі у змаганнях із санного спорту на Олімпіаді в Південній Кореї, передає sportarena.com.

.

Німецькі саночниці домінували в одиночному розряді. Наталі Гайзенбергер здобула першість, обігнавши землячку Даяну Айтбергер на 0,367 сек. Гайзенбергер очікувано захистила сочинську золоту медаль у Пхьончхані.

Айтбергер також показала чудові результати, піднявшись із четвертого проміжного місця на підсумкове друге.

Третє місце зайняла канадка Алекс Гоу. Для Канади це перша медаль на Олімпіадах із цього виду спорту.

Українки фінішували в останній десятці — Олена Шмухова закінчила змагання 22-ю, а Олена Стецьків — 29-ю.

Наталі Гайзенбергер. Фото: sportarena.com

Нагадаємо, що Олімпіада-2018 в південнокорейському Пхьончхані триватиме до 25 лютого. В ній беруть участь спортсмени з 92 країн і розігрується рекордна для зимових Ігор кількість медалей — 102 комплекти.