Німеччина здобула всі три медалі в лижному двоєборстві (ФОТО)

20 лют 2018, 16:30

Німеччина виборола всі призові місця у змаганнях з лижного двоєборства на Олімпійських іграх, передає офіційний сайт змагань.

.

Йоханнес Рідзек фінішував першим. У змаганнях на трампліні він посів 5-те місце, проте в лижних перегонах спортсмен проявив себе якнайкраще, подолавши дистанцію за 23 хв. 52,5 сек.

Срібло завоював Фабіан Ріссле — 0,4 секунди відставання, а бронза дісталася Еріку Френцелю — 0,8 секунди відставання.

Спортсмен української збірної Віктор Пасічник у стрибках із трампліну зайняв 21-ше місце — 126 м і 108,2 бали, а на фініші лижної гонки був 23-м із результатом 26 хв. 39,6 сек із відставанням від переможця в 2 хв 47,1 сек.

Німці вибороли всі призові місця в лижному двоєборстві Фото: Reuters

Нагадаємо, 18 лютого український спортсмен Олександр Абраменко виборов для України першу медаль на 23-х зимових Олімпійських іграх. Він отримав олімпійське золото, посівши перше місце у змаганнях із лижної акробатики.