Олімпіада-2018: медальні підсумки 20 лютого, потрійний успіх німців, допінг-скандал та найяскравіші фото (ФОТО)

20 лют 2018, 18:56

Медальний залік Олімпіади-2018 за результатами змагань 20 лютого очолює збірна Норвегії, яка має у своєму кошику 11 золотих нагород, 10 срібних та 8 бронзових. У Німеччини, яка зараз опустилася на другу сходинку, також 11 золотих медалей, однак 7 срібних та 5 бронзових. На третьому місці у медальному заліку зимових Олімпійських ігор збірна Канади, яка виборола 8 головних нагород.

.

Сьогоднішній день змагань став найбільш успішним для Франції, Канади та Німеччини. Водночас для керлінгіста з РФ у вівторок підтвердили позитивну допінг-пробу, а Словенія втратила форварда команди з хокею також через допінг.

На змаганнях у Пхьончхані сьогодні розіграли п’ять комплектів медалей. Нагороди отримали переможці змагань із фігурного катання (спортивні танці), фристайлу (хаф-пафп), шорт-треку (естафета), біатлону (змішана естафета) та лижного двоборства (великий трамплін + гонка 10 км).

Фігурне катання. Спортивні танці

1. Тесса Вірт’ю — Скотт Мойр (Канада)

2. Габріела Пападакіс — Гійом Сізерон (Франція)