Норвежці – чемпіони Олімпійських ігор у командному спринті. Фото: twitter.com/runtoleam

Олімпіада-2018: норвезькі та американські лижники здобули «золото» у чоловічому та жіночому командних спринтах (ФОТО)

21 лют 2018, 13:55

На Олімпіаді 2018 року в лижних гонках у командному спринті серед чоловіків стали чемпіонами представники Норвегії, а серед жінок — лижниці зі США. Про це 21 листопада повідомляє «UA:Перший».

.

Так, золоті медалі серед чоловіків здобули норвежці Мартін Сунбю та Йоганнес Клебо. На другому місці опинилися російські атлети, а бронзові медалі вибороли спортсмени з Франції.

Українці Андре Орлик і Олексій Красовський посіли 10-е місце й поступилися чемпіонам 1 хв 28,6 сек. У фінал лижники з України потрапити не змогли.

Серед жінок «золото» Сполученим Штатам Америки принесли Кіккан Рендолл та Джессіка Діґгінс. Срібні медалі отримали шведки, а бронзові — норвежки.

Жіноча збірна України не змогла пробитися у фінал. Тетяна Антипенко і Марина Анцибор посіли останнє, 10-е місце.

Також сьогодні завершився хокейний матч за бронзові медалі між жіночими збірними Фінляндії та росіянами, які на цьогорічний зимовій Олімпіаді виступають під абревіатурою ОАР (Олімпійські атлети з Росії).

Представниці Фінляндії перемогли суперниць з рахунком 3:2.

Нагадаємо, що спортсменка італійської збірної з гірськолижного спорту в дисципліні «Швидкісний спуск» Софія Годжа виборола своє перше в кар'єрі «золото» Олімпійських ігор.