Олімпіада-2018: медальні підсумки, рекордне «золото» Японії та найкращі фото 21 лютого (ФОТО)

21 лют 2018, 17:46

Медальний залік Олімпіади-2018 за результатами змагань 21 лютого все ще очолює збірна Норвегії, яка виборола 33 медалі — 13 золотих, 11 срібних та 9 бронзових. У Німеччини, яка зараз опустилася на другу сходинку, 24 медалі — також 11 золотих медалей, однак 7 срібних та 5 бронзових. На третьому місці у медальному заліку зимових Олімпійських ігор збірна Канади, яка здобула 21 медаль — 9 золотих, 5 срібних та 7 бронзових.

2. Марк Бішофбергер (Швейцарія)

3. Сергій Рідзік (Спортсмени-олімпійці з Росії)

3. Канада

Крім того, на Олімпіаді вже встановлено кілька рекордів, і сьогоднішній день не став винятком — японські спортсменки вибороли першість у командних перегонах із ковзанярського спорту. Їхній результат став олімпійським рекордом — 2 хв. 53,89 сек.

Нагадаємо, сьогодні норвезькі та американські лижники вибороли першіть у чоловічому та жіночому командних спринтах.

А спортсменка з Італії Софія Годжа завоювала «золото» з гірськолижного спорту в дисципліні «Швидкісний спуск».