Олімпіада-2018. Фото: Podrobnosti

Ігри в Пхьончхані: розклад змагань на 22 лютого та перемога Швеції в гірськолижному спорті (ФОТО)

22 лют 2018, 09:29

У південнокорейському Пхьончхані стартував черговий змагальний день зимової Олімпіади. Пропонуємо вашій увазі розклад змагань на 22 лютого.

.

Сьогодні олімпійські нагороди між собою розіграють учасники підсумкових змагань з гірськолижного спорту, фрістайлу, лижного двоборства, хокею, шорт-треку та біатлону. На сьогодні заплановані півфінали з керлінгу.

22 лютого біатлоністки з України спробують вдало виступити під час естафети. Сноубордистка та учасниця трьох зимових Олімпіад Аннамарі Данча теж сьогодні покаже свої вміння у цьому олімпійському виді спорту.

Українець Іван Ковбаснюк вже сьогодні змагався у гірськолижному спорті. На жаль, він не зміг фінішувати.

Олімпійським чемпіоном в слаломі став шведський гірськолижник Андре Мюрер. Срібну медаль виборов представник Швейцарії Рамон Зенхойзерн. Бронзову нагороду в Австрію повезе Майкл Матт.

Нагадаємо, на Олімпіаді-2018 Пхьончхані відбувся фінал змагань з біг-ейру серед сноубордистів. Олімпійське «золото» завоювала представниця Австрії Анна Гассер. Представниць України в цьому виді спорту не було.