Новини
Іво Нісканен. Фото: Главком

Олімпіада-2018: успіхи фінського лижника та швейцарського сноубордиста (ФОТО)

24 лют 2018, 10:54

Стали відомі чемпіони Олімпіади у Пхьончхані у лижних перегонах на 50 км та паралельному гігантському слаломі. Про це 24 лютого повідомляє «UA:Перший».

.

Фінський спортсмен Іво Нісканен став кращим у марафонській дистанції на 50 км класичним ходом. Представники ОАР Олександр Большунов та Андрій Ларьков вибороли срібну та бронзову нагороди.

Українець Олексій Красовський зумів фінішувати лише на 50-мі місці.

Сноубордист із Швейцарії Невін Гальмаріні здобув золоту медаль в паралельному гігантському слаломі. Друге місце зайняв атлет з Південної Кореї Лі Санг-хо. Бронзову медаль отримав олімпієць із Словенії Жан Кошір.

Нагадаємо, «золото» Олімпіади 2018 року вибороли лижники з Швейцарії.

У фіналі змагань збірна Швейцарії у складі Деніза Файераберда, Рамона Ценхаузерна, Венді Хольденера та Даніеля Юле перемогли спортсменів з Австрії, які теж вважалися фаворитами змагань. Швейцарці перемогли з рахунком 3:1.

Джерело: Ракурс