Українці стали переможцями Міжнародного турніру з боротьби в Києві (ВІДЕО)

25 лют 2018, 18:02

У київському Палаці спорту завершився 22-й міжнародний турнір з вільної, греко-римської та жіночої боротьби. Нагороди турніру вибороли одразу четверо українців — Жан Беленюк, Андрій Квятковський, Олександр Хоцяновський та Алла Белинська. Про це передає Асоціація спортивної боротьби України.

.

У змаганні з греко-римській боротьби переможцем став українець Жан Беленюк (вагова категорія до 87 кг). Призерами також стали українці Андрій Мартинюк (60 кг), Ленур Теміров (63 кг), Геворг Арзуманян (63 кг), Дмитро Пишков (72 кг), Артур Політаєв (72 кг), Дмитро Тимченко (97 кг), Євген Савета (97 кг) та Владислав Вороний (130 кг).

У вільній боротьбі українці вибороли одразу два «золота» — переможцями стали Андрій Квятковський (70 кг) і Олександр Хоцяновський (125 кг). Призером став також Валентин Блясецький (57 кг).

Перемогу турніру у вільній боротьбі серед жінок виборолаукраїнка Алла Белинська (72 кг). Серед призерів турніру — одразу вісім українок: Ірина Гусяк (53 кг), Христина Береза (53 кг), Ольга Шнайдер (55 кг), Аліна Акобія (57 кг), Ангеліна Лисак (62 кг), Юлія Лисовська (65 кг), Алла Черкасова (68 кг) та Анастасія Шустова (76 кг).