Збірна України. Фото: веб-сторінка ФФУ

Збірна України перемогла Японію в товариському матчі (ВІДЕО)

27 бер 2018, 18:24

Національна збірна України з футболу перемогла Японію в товариському матчі. Про це 27 березня повідомила Федерація футболу України.

.

Українці активніше розпочали матч й змогли повести у рахунку вже в середині першого тайму. Відкрив рахунок захисник «Шахтаря» Ярослав Ракицький, який на 21-й хвилині зважився на дальній удар. М’яч зрикошетив від гравця японської збірної у сітку воріт — 0:1.

Втім, японці зрівняли рахунок наприкінці першого тайму. На 41-й хвилині Томоакі Макіно відгукнувся на навіс та головою відправив м’яч у ворота Андрія Пятова. Голкіпер не зумів врятувати команду, а захисники в цьому епізоді показали себе не з кращого боку — 1:1.

Знов вийти вперед підопічні Шевченка зуміли в другому таймі. На 69-й хвилині український гравець німецького «Шальке» Євген Коноплянка прострілив зліва, а півзахисник луганської «Зорі» Олександр Караваєв прийняв м’яч та влучно пробив — 1:2.

Японія — Україна — 1:2 (1:1)

Голи: Макіно (41) — Ракіцький (21), Караваєв (69).

Японія: Кавасіма, Нагатомо, Макіно, Сакаї, Уеда, Сібасакі (Накадзіма, 80), Ямагучі, Хасебе (Місао, 82), Хонда (Кубо, 65), Харагучі (Усамі, 88), Сугімото (Кобаясі, 56).

Запасні: Хігасігучі, Накамура, Угаджин, Соджі, Морісіке, Курумая, Ендо, Моріока, Осіма, Осака.

Тренер: Вахід Халілходжич.

Україна: П’ятов, Бутко (Караваєв, 62), Ордець, Ракіцький, Соболь (Матвієнко, 62), Степаненко, Маліновський (Буяльський, 62), Коноплянка (Циганков, 79), Марлос (Петряк, 90+3), Зінченко (Ротань, 80), Бєсєдін.

Запасні: Бойко, Хачеріді, Кравець.

Тренер: Андрій Шевченко.

Попереджені: Харагучі (59), Уеда (68) — Степаненко (45), Соболь (53)

Нагадаємо, 21 березня збірна України вилетіла до Іспанії, де 23 березня в Марбельї зіграла перший контрольний матч із Саудівською Аравією (1:1, гол на рахунку Артема Кравця). Після нього підопічні Андрія Шевченка відправилися в Бельгію, щоб у Льєжі зустрітися з Японією.