Збірна України. Фото: zik.ua

Збірна України з сумо перемогла на етапі Кубку Європи в Естонії

3 кві 2018, 16:48

Збірна України з сумо перемогла на рейтингових змаганнях Кубка Європи. Про це 3 квітня повідомив «Главком».

.

У спортивних змаганнях, які відбулися в Естонії, взяли участь понад 50 спортсменів із України, Росії, Естонії, Польщі, Грузії, Німеччини. Від України на змагання поїхали 17 спортсменів. На етапі Кубку Європи українці здобули 16 нагород: сім золотих, чотири срібні та п’ять бронзових.

«Золото» здобули Святослав Семуркас, Анатолій Хлюстін, Важа Даяурі та Сергій Соколовський.

Володарями срібних медалей стали Олена Нікітінська, Вікторія Рогова, Святослав Семуркас та Олександр Вересюк.

Бронзові медалі вибороли Іванна Березовська, Костянтин Булатов, Олег Давиденко, Микола Кожухов та Владислав В’юн.

Нагадаємо, у Києві відбувся традиційний міжнародний турнір зі спортивної гімнастики Ukrainian International Cup 2018, організований олімпійською чемпіонкою Стеллою Захаровою. Жіноча збірна України стала переможницею у командній першості.