Переможці Київського міжнародного півмарафону оновили рекорди траси (ФОТО)

22 кві 2018, 15:27

На восьмому Київському міжнародному півмарафоні, який відбувся 22 квітня, перемогли українка Вікторія Калюжна та ефіоп Анбеса Ленчо, встановивши при цьому рекорди траси, повідомляє офіційний сайт змагань.

.

На старт перших в Україні змагань з шосейного бігу, які відбулися під бронзовим лейблом міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (IAAF), вийшло майже 11 тис. бігунів із 52-х країн світу.

Жіночі змагання з півмарафону виграла представниця Донецької області Вікторія Калюжна, яка побила рекорд траси іншої українки, Анни Носенко, яка в 2016 році перемогла з часом 1 година 13 хвилин 55 секунд. Калюжна конкурувала із групою спортсменок в складі кенійки Маріон Джепкуруй Лімо та українок Юлії Шматенко та Дарини Михайлової. Вікторія на фініші траси у 21 км 97,5 м показала новий рекорд змагань — 1 година 13 хвилин 43 секунди, другою стала кенійка Маріон Лімо, замкнула першу трійку Юлія Шматенко.

У чоловіків боротьба розігралась між представниками африканських націй. Тільки фініш розсудив лідерів. Вдруге поспіль у Києві переміг ефіоп Анбеса Ленчо і вдруге поспіль він оновив рекорд змагань, який тепер становить 1 годину 2 хвилини і 56 секунд. Кенієць Ніколас Макау відстав тільки на 2 секунди.

Київський міжнародний півмарафон з 2015 року є повноправним членом Асоціації міжнародних марафонів (AIMS).

Як повідомляв «Ракурс» раніше, у зв’язку із проведенням щорічного півмарафону у Києві на вихідні частково перекривали вісім вулиць та три мости через Дніпро.