«Реал» крокує до Києва: у першому півфіналі Ліги чемпіонів мадридці обіграли в гостях «Баварію» (ФОТО)

25 кві 2018, 23:42

У першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів сезону 2017−2018 років мадридський «Реал» пропустив першим від мюнхенської «Баварії», але зумів вирвати перемогу з рахунком 2:1.

.

Рахунок у матчі відкрив баварець Кіміх на 28 хвилині, але в кінці першого тайму Марсело його зрівняв. Після помилки захисту «Баварії» «Реал» втік у швидку контратаку й Асенсіо встановив остаточний рахунок гри — 1:2 на користь «Реалу». Матч-відповідь відбудеться у Мадриді 1 травня.

Фінал цьогорічної Ліги чемпіонів відбудеться 26 травня у Києві.

Роберт Левандовськи цього разу не забив

Раніше «Ракурс» повідомляв, що англійський «Ліверпуль» не залишив шансів італійській «Ромі» у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів, вигравши з рахунком 5:2. Матч-відповідь у цій парі зіграють у Римі 2 травня.