• Світові новини
  • Юридичні новини
  • Погода
  • Новини України
Ракурс

План роботи Ради на тиждень: створення Антикорупційного суду та Нацбюро фінансової безпеки

Фото: EPA/UPG
21.05.2018 11:07 Коментарі

Верховна Рада цього тижня планує в другому читання розглянути законопроект про Антикорупційний суд. Також призначать суддів Конституційного суду та розглянуть законопроект про Нацбюро фінансової безпеки

Верховна Рада України цього тижня з 22 по 25 травня розгляне законопроект про створення Антикорупційного суду в другому читанні. Також будуть призначати суддів Конституційного суду. Про це йдеться у плані роботи Ради, опублікованому на офіційному сайті.

У вівторок, 22 травня, розпочнуть розглядати питання аграрної політики.

Потім розглянуть проект закону про Вищий антикорупційний суд.

Також Рада може розглянути поправки до законопроекту про Антикорупційний суд у вівторок та під час пленарного засідання у середу, голосуватимуть у четвер, 24 травня.

Цього тижня нардепи розглянуть проект змін до закону «Про публічні закупівлі», питання нацбезпеки та оборони.

Заплановано перейменувати кілька селищ та розглянути основний і альтернативний законопроекти про Національне бюро фінансової безпеки України.

Також розглядатимуть питання щодо поводження із відходами.

У середу планують визначитися щодо приєднання України до метричної конвенції, ратифікувати угоду з Польщею про співробітництво у сфері оборони, з Румунією у сфері військових перевезень.

У четвер, 24 травня, у першому читанні Рада розгляне законопроекти про відпустку усиновлювачам, а також про посилення захисту компаній від дій або бездіяльності дозвільних органів.

Також розглянуть проекти законів про митний тариф України.

Нардепи також розглянуть постанови про встановлення меж Бахмутського, Добропільського, Олександрівського, Слов’янського району Донецької області та Сватівського і Троїцького районів Луганської області.

Розглянуть законопроект про впорядкування виплат жертвам політичних репресій у другому читанні, про установу бізнес-омбудсмена, про діяльність технологічних парків, використання земель оборони та доступ до результатів доклінічного вивчення ліків.

Також депутати визначаться, чи дозволяти змінювати по батькові.

У четвер будуть розглядати законопроекти про ідентифікацію поліцейських та нацгвардійців.

У п’ятницю відбудеться Година запитань до уряду.

Нагадаємо, яким був план роботи Ради минулого тижня.

Джерело: Ракурс


Помітили помилку? Виділіть текст, що її містить, та натисніть Ctrl+Enter
Версія для друкуЗагрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Погода Sinoptik

Загрузка...