Олег Омельчук, фото - Все про спорт

Влучив у світовий рекорд: українець побив найкращий результат у стрільбі з пістолета

25 тра 2018, 19:26

Український спортсмен Олег Омельчук виборов перше місце у стрільбі з пневматичного пістолета з 10 метрів на етапі Кубка світу у Мюнхені, встановивши у фіналі новий світовий рекорд, повідомив сайт Міжнародної федерації стрільби

.

Омельчук вибив 243,6 очка і випередив срібного та бронзового призерів — німця Крістіан Райтц і китайця Ціфен Пу.

Попередній рекорд світу у цій вправі — 242,3 очка — належав Шанзару Різві з Індії, який у березні 2018 року виграв етап Кубка світу у Гвадалахарі (Мексика).

Ще один комплект нагород сьогодні розіграли жінки, які визначать найсильніших в стрільбі з малокаліберного пістолета з 25 метрів. Олімпійська чемпіонка Олена Костевич з Чернігова виграла у цих змаганнях «бронзу».

Перемогли китаянки — «золото» здобула Ясюань Сюн, «срібло» — Юші Яо.

Раніше «Ракурс» повідомляв, що Восьмий Київський міжнародний півмарафон виграли українка Вікторія Калюжна та ефіоп Анбеса Ленчо, встановивши при цьому рекорди траси.