Наталя Прищепа вдруге поспіль стала чемпіонкою Європи у бігу на 800 м

10 сер 2018, 22:36

Українська легкоатлетка Наталя Прищепа виграла золоту медаль чемпіонату Європи, який відбувається у Берліні.

.

У фіналі, який відбувся увечері 10 серпня, легкоатлетка із Рівного у блискучому стилі виграла забіг на 800 м, випередивши суперниць на заключних ста метрах.

Золото Прищепи є другим поспіль успіхом на чемпіонатах Європи. Два роки тому, у липні 2016 року, Наталя виграла цю ж дистанцію в Амстердамі.

Бронзову нагороду завоювала ще одна українка — Ольга Ляхова із Полтави.

Після цих успіхів українських спортсменок в активі українських легкоатлетів у Берліні стало шість нагород — по дві золотих, срібних та бронзових.

Нагадаємо, що на цьому чемпіонаті Прищепа вже була у фокусі уваги ЗМІ. Українська легкоатлетка відзначилася благородним вчинком під час кваліфікації до півфіналу з бігу на 800 м, коли допомогла підвестися бельгійській суперниці, яка впала на фініші.