Яна Петровська. Фото: Facebook

Українка взяла бронзу на міжнародних змаганнях з радіопеленгації у Сеулі: поступилась кримчанці, яку допустили до участі від РФ (ІНФОГРАФІКА)

6 вер 2018, 14:39

Збірна команда України зі спортивної радіопеленгації здобула свою першу медаль на Чемпіонаті світу у Південній Кореї. Про це повідомляється на сайті змагань.

.

Українка Яна Петровська змагалася у віковій категорії до 19 років. Її суперницями стали 33 спортсменки з різних країн світу. Представниця України посіла третє місце та виборола бронзову медаль.

Перемогла в змаганнях представниця окупованого Криму Любов Лебедєва, яку допустили до змагань у складі збірної Російської Федерації.

Як відомо, спортивна радіопеленгація (також її називають «полюванням на лисиць«) — це змагання з пошуку радіопередавача («лисиці»), захованого десь у лісі, на пересічній місцевості. Радіопередавач шукають за допомогою спеціального радіоприймача, компаса та карти.

Інфографіка: ardf.darc.de

Нагадаємо, паралімпійська збірна України на чемпіонаті Європи з плавання завоювала 106 нагород і вже вдруге поспіль перемогла на змаганнях.