Олена Костевич, скріншот

Українка Костевич перестріляла росіянку і виграла чемпіонат світу

8 вер 2018, 11:25

Українська спортсменка Олена Костевич виграла чемпіонат світу зі спортивної стрільби в південнокорейському Чханвоні у стрільбі з пневматичного пістолету на дистанції 25 м.

.

Під час змагань Олена впевнено трималася в трійці призерів. Росіянка Віталіна Бацарашкіна лідирувала, але до початку вирішальної дуелі Костевич зрівнялася з нею.

Під час першої особистої дуелі з п’яти пострілів запанувала рівність. У другій перестрілці у Костевич після другого пострілу сталася технічна неполадка з пістолетом, тому їй довелося відтермінувати три постріли.

Бацарашкіна в цей час стріляла влучно, але й Костевич після паузи зуміла поцілити у трьох пострілах.

Скріншот з трансляції

У третій перестрілці нерви не витримали в обидвох спортсменок. Але Костевич припустилася на одну помилку менше і завоювала золоту медаль.

Це вже друга її медаль на чемпіонаті світу. Раніше Олена завоювала бронзу в команді-міксті. Разом з Олегом Омельчуком Костевич була другою в стрільбі з пістолета на дистанції 10 м. У травні цього року український дует виграв етап Кубка світу в цій дисципліні.

Успіх Олени на дистанції 25 м є дебютним, адже раніше Костевич панувала у стрільбі з пневматичного пістолета на дистанції 10 м. У цій дисципліні українка завоювала 10 медалей чемпіонату Європи і три — чемпіонату світу.

Минулого року Олена стала мамою, але цього року повернулася у спорт.

Костевич — триразова медалістка Олімпійських ігор (золото 2004 року, срібло і бронза 2012 роу)

Нагадаємо, що у вересні феноменального успіху досягла українська тенісистка Леся Цуренко, яка на Відкритому чемпіонаті США дісталася чвертьфінальної стадії.