Анжеліка Терлюга (синій пояс), фото - UKF

Каратистка Терлюга перемогла п’ятьох суперниць і виграла етап прем'єр-ліги у Берліні (ФОТО)

17 вер 2018, 20:15

Українка Анжеліка Терлюга виграла етап прем'єр-ліги з карате у ваговій категорії до 55 кг, повідомила 17 вересня у Фейсбук Федерація карате України.

.

У фіналі українка всуху розбила чемпіонку Європи-2018 серед молоді естонку Лі Лірісман з рахунком 4:0.

Раніше Терлюга здобула золото на чемпіонаті Європи в Сербії, за що удостоїлася звання кращої спортсменки місяця в Україні.

Це четверта перемога Анжеліки на турнірі прем'єр-ліги — найсильнішій серії у світі, і третя — на German Open.

Саме після першої перемоги у Німеччині у 2015-му році Терлюга розпочала сходження на вершину світового рейтингу у своїй ваговій категорії.

На шляху до фіналу вона перемогла Майю Шарер із Швейцарії — 5:2, Карлоту Фернандес з Іспанії — 1:0, Алессандру Маньякапрою з Італії — 4:0, а також чемпіонку світу-2014, триразову чемпіонку Європи з Італії Сару Кардін — 1:0.

Нагадаємо, вже через два роки в Токіо карате дебютує як олімпійський вид спорту.

Нагадаємо, що 15 вересня українські футзалістки розгромили Казахстан і зіграють на чемпіонаті Європи. Українки провели у ворота суперниць сім м’ячів. Жіноча збірна України з футзалу завоювала путівку у «Фінал чотирьох» дебютного розіграшу чемпіонату Європи серед жінок.