Вболівальники «Динамо». Фото: flickr.com

Ліга Європи: київське «Динамо» не втримало перемогу над «Астаною» (ВІДЕО)

20 вер 2018, 22:20

Київське «Динамо» почало свій старт у груповому турнірі Ліги Європи з нічиї.

.

Вже на початку першого тайму підопічні Олександра Хацкевича мали змогу забити, але удар Томаша Кендзьори відбив голкіпер суперника. На 10-й хвилині «Астана» могла відкрити рахунок в матчі.

Однак вже на 11-й хв. Віктор Циганков зумів пробити голкіпера «Астани» після пасу Буяльского — 1:0.

Всього трішки більше 10 хв. знадобилося супернику, щоб відігратися — 1:1.

У першому таймі суперники ще обмінялися небезпечними моментами, і на додатковій другій хвилині кияни зусиллями Дениса Гармаша знову вийшли вперед — 2:1.

Впродовж другого тайму кияни мали кілька хороших моментів щоб закріпити перемогу, але ударам Гармаша, Циганкова, Сидорчука та Вербича не вистачало точності.

«Астана» зуміла зрівняти рахунок у самому кінці матчу — 2:2.

Раніше повідомлялося, що Асоціація європейських футбольних клубів (ECA) обрала найкращі футбольні команди в різних номінаціях.

Кращим клубом, за досягнення на «міжнародній арені», обрано мадридський «Реал», який цього року втретє поспіль виграв Лігу чемпіонів.