Катерина Чорній. Фото: НОК України

Українська фехтувальниця здобула золоту медаль на юнацьких Олімпійських іграх (ФОТО)

9 жов 2018, 11:45

Україна здобула першу золоту медаль на юнацьких Олімпійських іграх в Буенос-Айресі. Про це повідомила прес-служба Національного олімпійського комітету України у Facebook.

.

Зазначається, що 17-річна українська фехтувальниця на шпагах Катерина Чорній перемогла чемпіонку світу серед кадетів Се Кєйлінь Сінь Янь з Гонконгу з рахунком 11:9.

За словами Катерини Чорній, вона дуже щаслива через успішний виступ, оскільки Олімпійські ігри для неї дуже важливі.

«Коли виходила на фінальні поєдинки, то, думала, в мене не вистачить сил, але коли побачила наших спортсменів, тренерів в залі, які прийшли таким потужним, численним складом, то зрозуміла, що я не можу програти! Мені потрібно йти лише до кінця. Я їм дуже-дуже вдячна! Без них не було б цієї перемоги», — зазначила спортсменка.

Нагадаємо, дзюдоїст Олег Вередиба здобув бронзову медаль на III літніх юнацьких Олімпійських іграх. У ваговій категорії до 55 кг він у боротьбі за третє місце здолав спортсмена із Франції Романа Валдьє-Пікара.