Новини

Українські спортсмени вибороли ще три медалі на юнацькій Олімпіаді

15 жов 2018, 12:02

Призерами юнацької Олімпіади 2018 року стали троє українських юнаків. Про це 15 жовтня повідомляється на сайті Національного олімпійського комітету України.

.

Бронзову медаль з боротьби у вільному стилі здобув 17-річний борець Владислав Остапенко, який у ваговій категорії 55 кг переміг у поєдинку за третє місце Уссама Ларібі з Алжиру.

Олег Дорощук, якому теж 17 років, був третім у стрибках в висоту і показав результат 2,14 м. У підсумку він поклав у скарбничку збірної бронзову медаль.

«Срібло» здобув 16-річний гімнаст Назар Чепурний, який змагався у змаганнях зі стрибків. В опорному стрибку з результатом 13,983 балів він поступився лише представнику США Брендону Бріонесу, який зумів випередити представника України на 0,116 бала.

Нагадаємо, український гімнаст Назар Чепурний здобув золоту медаль в командних змаганнях з мультидисциплін гімнастики на юнацьких Олімпійських іграх в Буенос-Айресі. Це було вже четверте золото українських атлетів на цій Олімпіаді.

Джерело: Ракурс