• Погода
  • Новини України

«Шахтар» переміг лондонський «Челсі»

24.10.2012 08:14 Коментарі

Донецький футбольний клуб «Шахтар» переміг лондонський «Челсі» у матчі 3-го туру групового турніру Ліги чемпіонів УЄФА з рахунком 2:1 (1:0).

Перемогу господарям «Донбас Арени» на початку кожного з таймів принесли Алекс Тейшейра, який відзначився на 3-й хвилині, та Фернандіньйо (52). Рахунок було скорочено на 88-й хвилині Оскаром, передає «Укрінформ».

За підсумками матчу, «Шахтар» одноосібно очолив квартет Е групового турніру Ліги чемпіонів УЄФА.
Інші учасники групи данський «Нордшелланд» на «Паркені» в Копенгагені зіграв внічию з італійським «Ювентусом» — 1:1.

Наразі в турнірній таблиці: «Шахтар» — 7 очок, «Челсі» — 4, «Ювентус» — 3, «Нордшелланд» — 1.
Наступна гра в Лізі чемпіонів для «Шахтаря» також буде з «Челсі». Вони зустрінуться у футбольному двобої 7 листопада на «Стемфорд Брідж» у Лондоні.

Джерело: Укрінформ