• Світові новини
  • Юридичні новини
  • Погода
  • Новини України
Ракурс

Цьогоріч українців атакуватиме новий штам грипу

18.09.2012 11:55 Коментарі

 Цьогоріч взимку здоров'я українців атакуватимуть  одразу три небезпечних штами грипу, пише "Сегодня". До відомих українцям каліфорнійського та "свинячого" грипу додався ще новий - грип типу В «Вісконсін». 

За симптомами він не відрізняється від інших типів - висока температура, біль у горлі і в м'язах, головний біль та ін Але так як до нього немає імунітету, то ймовірність його підхопити зростає.
Епідеміології прогнозують, що грип може нагрянути в грудні. «Припускаємо, що першим з'явиться «Вікторія», а за ним у лютому новий штам, - говорить заввідділом респіраторних та інших вірусних інфекцій Інституту епідеміології та інфекційних хвороб Алла Мироненко. - Хоча не виключено, що пік епідемії може випасти на березень. Таке вже було. Очікуємо, що найменше люди будуть хворіти каліфорнійським вірусом - в українців вже встиг виробитися імунітет проти нього, але він найбільш небезпечний серед цієї трійки і переноситься важче. Поки прогнозувати, чи буде глобальна епідемія грипу, складно".

«Як себе поведе грип, стане ясно тільки на початку зими. Однак українці самі створюють вірусу сприятливу обстановку. У нас дуже мало людей прищеплюється - всього 0,5% населення. Для порівняння, в Канаді 30%", - говорить Мироненко

За словами заввіділом, протистояти грипу може тільки вакцина. Організму дорослої людини досить 10-14 днів, щоб виробити імунітет до вірусу після щеплення, дитині буде потрібно близько трьох тижнів. А маленьким дітям до 3 років, які прищеплюються вперше, потрібно робити вакцинацію поетапно.

Помітили помилку? Виділіть текст, що її містить, та натисніть Ctrl+Enter
Версія для друкуЗагрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Погода Sinoptik

Загрузка...