• Світові новини
  • Юридичні новини
  • Погода
  • Новини України
Ракурс

З’їзд суддів обрав Раду суддів України

20.06.2014 14:48 Коментарі

Позачерговий XII З’їзд суддів України обрав Раду суддів України (РСУ).

Делегати З’їзду проголосували за 40 членів РСУ, передає «РБК-Україна».

При цьому суддя Верховного суду Василь Онопенко, який до теперішнього часу очолював Раду суддів, до нового складу РСУ не ввійшов.

Членами Ради суддів України стали:

1) Григорій Алейніков (Апеляційний суд Запорізької області)

2) Тарас Багрій (Тернопільський міськрайонний Тернопільської області)

3) Марина Бойко (Новокаховський міськсуд Херсонської області)

4) Вадим Бутенко (Фастівський міськрайонний суд Київської області)

5) Олена Васильчук (Барановський райсуд Житомирської області)

6) Людмила Гайдук (Дзержинський райсуд Харкова)

7) Юрій Гордійко (Новозаводський райсуд Чернігова)

8) Володимир Гуревський (Малиновський райсуд м. Одеса)

9) Володимир Гуцол (Бершадський райсуд Вінницької області)

10) Олександр Демешин (Господарський суд Одеської області)

11) Петро Денисюк (Рівненський міськсуд Рівненської області)

12) Олена Кононенко (Апеляційний суд Дніпропетровської області)

13) Владислав Костенко (Ковпаківський райсуд м. Одеса)

14) Алла Котелевець (Апеляційний суд Харківської області)

15) Володимир Кривко (Міжгірський райсуд Закарпатської області)

16) Володимир Лебеженко (Дружківський міськсуд Донецької області)

17) Микола Леонтович (Київський окружний адмінсуд)

18) Тетяна Литвиненко (Первомайський районний Миколаївської області)

19) Валерій Лисенко (Чутівський райсуд Полтавської області)

20) Анатолій Марцинкевич (Апеляційний суд Хмельницької області)

21) Денис Масенко (Апеляційний суд Луганської області)

22) Оксана Марченко (Господарський суд м. Києва)

23) Богдан Монич (Житомирський апеляційний адмінсуд)

24) Олег Мула (Галицький райсуд Івано-Франківської області)

25) В’ячеслав Наставний (ВССУ)

26) Михайло Новиков (Київський апеляційний господарський суд)

27) Михайло Паламарчук (Олександрійський райсуд Кіровоградської області)

28) Інна Плахтій (Луцький міськрайонний Волинської області)

29) Олег Присяжнюк (Апеляційний суд Київської області)

30) Олександр Сасевич (Львівський окружний адмінсуд)

31) Валентина Сімоненко (ВСУ)

32) Микола Синчук (господарський суд Львівської області)

33) Каріне Скрипник (Ленінський райсуд Дніпропетровська)

34) Людмила Соломаха (Апеляційний суд Донецької області)

35) Вікторія Чебан (Шевченківський райсуд м. Чернівці)

36) Микола Черкащенко (ВГСУ)

37) Валерія Чорна (Дніпропетровський окружний адмінсуд)

38) Сергій Чумак (Донецький апеляційний адмінсуд)

39) Тетяна Чумаченко (ВАСУ)

40) Олег Юрка (Галицький райсуд Львова).

Про події, що передували З’їзду суддів, читайте на «Ракурсі» у матеріалі «Підготовка до З’їзду суддів України: „вушка Ківалова“ і судді нової генерації».

Джерело: РБК-Україна


Помітили помилку? Виділіть текст, що її містить, та натисніть Ctrl+Enter
Версія для друку



Загрузка...
Загрузка...




Загрузка...

Погода Sinoptik

Загрузка...