• Світові новини
  • Юридичні новини
  • Погода
  • Новини України
Ракурс

На виборах в Україні працюватимуть понад 2 тис. іноземних спостерігачів

20.10.2014 21:05 Коментарі

На позачергових виборах народних депутатів України працюватимуть 2 тис. 321 офіційного спостерігача від іноземних держав та міжнародних організацій. Відповідно до календарного плану, реєстрація іноземних спостерігачів завершилась.

Зокрема, сьогодні Центральна виборча комісія зареєструвала ще 494 спостерігачів від іноземних держав та міжнародних організацій, передає УНІАН.

Серед них: 47 — від Бюро демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеки та співробітництва в Європі; 10 — від Канадської місії спостереження за виборами (CANEOM); 8 — від Комітету «За відкриту демократію»; 1 — від Міжнародного республіканського Інституту; 188 — від Світового конгресу українців; 28 — від Українського конгресового комітету Америки; 19 — від Польщі; 3 — від Туреччини, 1 — від Нідерландів; 99 — від Парламентської асамблеї ОБСЄ, 4 — від Великої Британії, 4 — від Казахстану; 16 — від Литви; 19 — від Угорщини; 43 — від Парламентської асамблеї Ради Європи; 4 — від Інституту європейської перспективи і безпеки.

Як повідомляв «Ракурс», білоруські спостерігачі не приїдуть на вибори 26 жовтня.

Джерело: УНІАН


Помітили помилку? Виділіть текст, що її містить, та натисніть Ctrl+Enter
Версія для друкуЗагрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Погода Sinoptik

Загрузка...