• Світові новини
  • Юридичні новини
  • Погода
  • Новини України
Ракурс

У Слов'янську інтернат для психічно хворих перенаселений, не вистачає медсестер

11.02.2015 17:04 Коментарі

Слов’янський психоневрологічний інтернат перенаселений і потребує медичного персоналу. Не всім хворим виплачуються пенсії та соціальна допомога

Про це повідомляє прес-служба Уповноваженого з прав людини з посиланням на дані моніторингу інтернату.

Інтернат у Слов'янську розрахованій на 320 людей, однак зараз там проживає 575 осіб (210 підопічних цього інтернату та 365 жінок, яких переселили сюди з Торезького психоневрологічного інтернату, розташованого на тимчасово окупованій території).

Через брак вільних приміщень для проживання в кімнатах, розрахованих на 4–5 людей, тепер живуть по 6–7. Трудові майстерні та молитовна кімната також переобладнано на житлові приміщення.

У 2015 році штат закладу збільшили, але не заповнено майже 50 вакансій середнього і молодшого медперсоналу, який здійснює догляд за хворими людьми.

Крім того, 18 переселених підопічних не отримують пенсійні та соціальні виплати, хоча їхні рахунки переведено до відповідних установ Херсонської області. "Проте шестимісячне листування інтернату з ними не дало жодного результату", - повідомили в прес-службі омбудсмена.

Рахунки ще семи підопічних, чиї опікуни живуть на тимчасово окупованій території, заблоковано. Тобто виплат не отримують не лише опікуни, але й інтернат.

"У цих складних умовах установа контролює виконання опікунами своїх обов’язків, забезпечує належний догляд за підопічними, реабілітацію та медичний супровід, усім проведено поглиблений медогляд. Однак потребує ремонту пересувний флюорограф", - повідомляється на сайті омбудсмена.

Медперсонал докладає багато зусиль, щоб зробити флюорографію людям з психічними розладами, особливо лежачим, у міській лікарні, де рентген-кабінет розташований на другому поверсі.

У Слов’янському психоневрологічному інтернаті бракує також туалетних стільчиків і приліжкових столиків.

Читайте також: Інтернати для психічно хворих у зоні АТО виживають завдяки військовим і працівникам

Джерело: Ракурс


Помітили помилку? Виділіть текст, що її містить, та натисніть Ctrl+Enter
Версія для друкуЗагрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Погода Sinoptik

Загрузка...