• Світові новини
  • Юридичні новини
  • Погода
  • Новини України
Ракурс

Порошенко підписав указ про весняний і осінній призови та звільнення військових у запас

17.02.2015 16:05 Коментарі

Президент Петро Порошенко підписав указ «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році»

Згідно з документом, опублікований на сайті глави держави, у 2015 році чергові призови українців на строкову військову службу пройдуть у квітні-травні та в жовтні-листопаді.

На строкову військову службу призиватимуть придатних за станом здоров'я громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку й не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Кабінету міністрів доручено визначити чисельність громадян, які підлягають призову на строкову військову службу, а також обсяги видатків для проведення чергових призовів у поточному році.

Крім того, указ передбачає звільнення в квітні-травні 2015 року в запас із Збройних сил України, інших військових формувань і Державної спеціальної служби транспорту військовослужбовців, які вислужили встановлені строки військової служби.

Читайте також: Порошенко затвердив підвищення призовного віку до 27 років

Джерело: Ракурс


Помітили помилку? Виділіть текст, що її містить, та натисніть Ctrl+Enter
Версія для друкуЗагрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Погода Sinoptik

Загрузка...