Українці здобули вже 11 медалей на Європейських іграх у Баку

16 чер 2015, 19:17

Як повідомляє «Укрінформ», поки що єдине «золото» на Іграх-2015 для української команди здобула представниця жіночої боротьби, донеччанка Аліна Стадник-Махиня, котра виграла турнір у ваговій категорії до 69 кг.

.

Сьогодні ж Тетяна Лавренчук принесла Україні срібну медаль із жіночої боротьби, поступившись представниці Угорщини.

Також сьогодні збірна України з синхронного плавання стала бронзовим призером у комбінації. На п’єдестал Ігор-2015 піднялися Валерія Апрелєва, Валерія Бережна, Вероніка Гришко, Ганна Йосипова, Катерина Ткачова, Аліна Шинкаренко, Єлизавета Яхно та Яна Наріжна, які показали третій результат — 86,8667 бала.

А 11-у медаль для України завоювала чемпіонка світу з жіночої боротьби Юлія Ткач. У фіналі вагової категорії до 63 кг Ткач поступилася Валерії Лазинській із Росії й посіла друге місце.

Джерело: Укрінформ