Олімпіада-2016: в активі української збірної друга медаль

8 сер 2016, 23:57

Про це повідомляє прес-служба Національного олімпійського комітету України (НОК) в Facebook.

.

Вона здобула перемогу над французькою фехтувальницею Манон Брюне 15:10.

А олімпійський чемпіон 2008 року зі стрільби з лука Віктор Рубан після вдалого виступу в 1/32 фіналу поступився французу Жану-Чарльзу Валладону. На виступах українця позначилася вітряна погода. На відміну від українця, француз зумів пристосуватися до примх природи, завдяки чому і відсвяткував легку перемогу — 24:23, 26:23, 25:20.

Українська тенісистка Еліна Світоліна вийшла у третій раунд змагань здобувши перемогу над британською тенісисткою Хізер Уотсон з рахунком 6-3, 1-6, 6-3.

А Вікторія Ус вийшла в півфінал змагань з веслувального слалому. Півфінал відбудеться 11 серпня о 19.15 за київським часом.

Як повідомлялося раніше, Сергій Куліш приніс першу медаль Україні, завоювавши друге місце у кульовій стрільбі з пневматичної гвинтівки з 10 м.