Українські легкоатлети привезуть із Іспанії п’ять нагород

13 бер 2017, 12:39

Про це на офіційному сайті повідомляє прес-служба Федерації легкої атлетики України.

.

За інформацією спортивної організації, Кубок Європи з метань проходив у місті Лас-Пальмас-де-Гран-Канарія в Іспанії. У скарбничці нагород українців за підсумками змагань три командні медалі і дві в індивідуальному заліку.

Бронзовим призером з метання молота серед чоловіків у віковій категорії до 23 років (69,47 м) став українець Володимир Мисливчук. Аналогічну нагороду у жіночих змаганнях виборола Альона Шамотіна.

У командному заліку з метання списа, молота та диска українські спортсмени посіли друге місце, поступившись Італії. Жіноча та чоловіча команди української збірної вибороли бронзові медалі у командному заліку з метання серед учасників до 23 років.

Відомо, що на Кубку Європи атлети змагалися у чотирьох дисциплінах: штовханні ядра, метанні диска, метанні молота і метанні списа.

Нагадаємо, українці взяли дві медалі на етапі Кубка світу з велотреку у США.