• Світові новини
  • Юридичні новини
  • Погода
  • Новини України
Ракурс

Все, крім пенсійної реформи: МВФ погодився пом'якшити умови фінансування України

17.07.2017 13:01 Коментарі

МВФ більше не вимагає від України земельну реформу до вересня

Міжнародний валютний фонд погодився визнати необов'язковим прийняття земельної реформи для отримання наступного траншу в вересні. Відповідна домовленість була досягнута в ході переговорів президента України Петра Порошенка з главою МВФ Крістін Лагард. Про це повідомляють «Українські новини».

Також для продовження фінансування МВФ погодився замінити антикорупційні суди спеціальними судовими палатами, і продовжити терміни початку великої приватизації.

На продовження термінів прийняття пенсійної реформи МВФ не погодився. Українська сторона сподівалася на те, що кредитор задовольниться прийняттям законопроекту в першому читанні, однак позиція МВФ в цьому питанні виявилася принциповою.

Крім того, МВФ остаточно погодився не розглядати прийняття земельної реформи обов'язковою умовою для продовження фінансування. Земельна реформа, що передбачає дозвіл на продаж землі сільськогосподарського призначення, викликала серйозні розбіжності в суспільстві і в парламенті, через що її прийняття найближчим часом виглядає практично нереальним.

Джерело: Українські новини


Помітили помилку? Виділіть текст, що її містить, та натисніть Ctrl+Enter
Версія для друкуЗагрузка...
Загрузка...

Погода Sinoptik