• Світові новини
  • Юридичні новини
  • Погода
  • Новини України
Ракурс

Клієнтам ліквідованого банку «Хрещатик» поновили виплати

17.07.2017 15:51 Коментарі

Виплати триватимуть з 17 липня до 28 серпня 2017 року

З 17 липня Фонд гарантування вкладів почав виплату коштів вкладникам ліквідованого ПАТ «КБ «Хрещатик». Виплати триватимуть до 28 серпня 2017 року. Про це повідомляє прес-служба Фонду.

Щоб отримати відшкодування, вкладники «Хрещатика» повинні звернутися з паспортом та ідентифікаційним номером до відділень банку-агента Фонду — ПАТ «ПУМБ».

Виплати вкладникам здійснюються в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення банку з ринку, але не більше 200 тис. грн.

Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям спочатку необхідно надати до Фонду гарантування копії паспорту та ідентифікаційного коду, а також нотаріально засвідчену копію свідоцтва про право на спадщину.

Нагадаємо, раніше Нацбанк України надав правоохоронним органам відомості про організовану злочинну діяльність у визнаному неплатоспроможним банку «Хрещатик». Зазначалося, що банк довели до банкрутства штучно.

31 травня поліція вилучила під час обшуків у центральному офісі фінустанови документи, що свідчать про фінансові махінації співробітників «Хрещатика».

ГПУ встановила, що «Хрещатик» роздав фіктивним фірмам понад 40 млн дол. кредитів.

Джерело: Ракурс


Помітили помилку? Виділіть текст, що її містить, та натисніть Ctrl+Enter
Версія для друкуЗагрузка...
Загрузка...

Погода Sinoptik