Українські спортсменки перемогли на чемпіонаті Європи з дзюдо (ФОТО)

12 лис 2017, 21:24

Українські дівчата успішно виступили на чемпіонаті Європи з дзюдо серед молоді. Про це 12 листопада повідомила Федерація дзюдо України в Facebook.

.

«Золото» виборола Василина Кириченко, яка виступає у важкій категорії. А срібну медаль здобула Анастасія Турчин, яка виступає у ваговій категорії до 78 кг.

«Вітаємо тренерів спортсменок Андрія Надопту, Михайла Романкевича, Олександра Сікорського та старшого тренера жіночої збірної Геннадія Білодіда», — зазначили у Федерації.

Нагадаємо, українська шахістка Анна Музичук виборола першість чемпіонатуЄвропи зі швидких шахів. Музичук на шаховому турнірі не зазнала жодної поразки. В її добірці сім перемог та чотири нічиї.

Успішний виступ приніс Музичук дев’ять очок в 11 турах й титул чемпіонки Європи.