Жіноча збірна України з біатлону. Фото: SportOnline.ua

Збірна України здобула «срібло» Кубка світу з біатлону

10 гру 2017, 17:33

Жіноча збірна України з біатлону посіла друге місце на другому етапі Кубка світу. Про це 10 грудня повідомляється на офіційному сайті Федерації біатлону України.

.

Успіх українській збірній принесли олімпійські чемпіонки Віта Семеренко, Юлія Джима, Валя Семеренко та Олена Підгрушна. Спортсменки подолали дистанцію без штрафних кіл, використавши п’ять додаткових патронів.

Перше місце посіла збірна Німеччини, яка лише на 44,5 сек. випередила українок. Третє місце за збірною Франції, яка відстала від Німеччини на 1 хв. 4,5 сек.

Загалом на старт вийшли 20 естафетних команд.

Вже незабаром, 14-17 грудня, у французьких містах Аннесі та Ле-Гран-Борнан відбудеться третій етап Кубка світу.

Нагадаємо, у серпні збірна України виборола чотиринагороди на літньому чемпіонаті світу з біатлону.

Срібні медалі першості вибороли юніори — Христина Дмитренко, Ганна Кривонос, Віталій Труш і Тарас Лесюк. Дорослі українські спортсмени стали володарями бронзових медалей. Призерами стали Юлія Журавок, Марія Панфілова, Антон Мигда та Максим Івко. Тарас Лесюк переміг на чемпіонаті світу серед юніорів-чоловіків у гонці переслідування. Надія Бєлкіна стала срібним призером у гонці переслідування.