Українські футбольні гранди дізналися суперників у єврокубках. Фото: cheline

Футбол: українські «Шахтар» та «Динамо» дізналися суперників у плей-офф єврокубків

11 гру 2017, 15:13

У місті Ньон, що в Швейцарії, відбулося жеребкування 1/8 фіналу Ліги чемпіонів та 1/16 фіналу Ліги Європи. Про це 11 грудня повідомляє football.ua.

.

Донецький «Шахтар», який є єдиним представником України в цьому турнірі, отримав у суперники італійську «Рому».

«Тоттенхем» — «Ювентус»

Перші матчі 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів заплановані на 13-14 та 20-21 лютого. Матчі-відповіді відбудуться 6-7 і 13-14 березня.

Також сьогодні відбулося жеребкування 1/16 фіналу Ліги Європи. Україну в цьому турнірі представляє київське «Динамо». Жереб звів підопічних Олександра Хацкевича з грецьким АЕКом. Перший матч відбудеться 15 лютого в Афінах, гра-відповідь запланована на 22 лютого в Києві.

«Марсель» — «Брага»

Нагадаємо, донецький «Шахтар» потрапив до рейтингу кращих футбольних клубів Європи, який склала компанія Gracenote.

Гірники зайняли 18-е місце з 20-ти команд. До слова, цьогоріч «Шахтар» став чемпіоном України з футболу та виборов Кубок України. В Лізі Європи команда Пауло Фонсеки змогла пробитися в 1/16 фіналу. У цій стадії змагань донеччани програли іспанській «Сельті».