Ракурсhttps://racurs.ua/
Керченський міст. Фото: qha.com.ua
Україна звертатиметься до ПАЧЕС у разі загрози екологічної катастрофи через Керченський міст
https://racurs.ua/ua/n98307-ukrayina-zvertatymetsya-do-paches-u-razi-zagrozy-ekologichnoyi-katastrofy-cherez-kerchenskyy-mist.htmlРакурсУкраїна звернеться до країн Чорноморського економічного співробітництва для проведення слідства у випадку, якщо експертиза підтвердить загрозу екологічної катастрофи внаслідок будівництва Керченського мосту в окупованому Криму. Про це заявив генпрокурор Юрій Луценко на брифінгу, передає «112Україна».
.
«В рамках кримінального провадження кримської прокуратури відбувається екологічна експертиза, і в разі, якщо вона підтвердить ймовірність екологічної катастрофи, ми плануємо звернутися до країн Чорноморського співробітництва з пропозицією створення в рамках Європейської конвенції про взаємодопомогу по кримінальних справах спільної слідчої групи для проведення досудового слідства, а потім і слідства щодо будівництва цього мосту», — розповів Луценко.
«Як перспективи заочного засудження, так і економічні санкції, ми відпрацьовуємо з нашими закордонними колегами», — додав він.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що з 1 липня Україна на півроку очолила Організацію чорноморського економічного співробітництва.
Також нагадаємо, що у січні минулого року офіційна делегація України, що прибула до Стамбула на засідання Організації Чорноморського економічного співробітництва, вчинила дипломатичний демарш у зв’язку з початком головування РФ.
ОЧЕС — субрегіональне об’єднання 12 країн Чорноморського регіону, куди входить Азербайджан, Албанія, Болгарія, Вірменія, Греція, Грузія, Молдова, РФ, Румунія, Сербія, Туреччина, а також Україна. Штаб-квартира організації розташована в Стамбулі.