Шахи. Фото: Прозорий погляд

Українська шахістка посіла друге місце на міжнародному турнірі в ОАЕ

22 гру 2017, 19:05

Українська шахістка Москалець здобула «срібло» на міжнародному турнірі в ОАЕ. Про це 22 грудня повідомляє «Главком».

.

У заключному турі міжнародний майстер з Дніпра Світлана Москалець білими фігурами зіграла внічию з іменитим гросмейстером з Польщі Монікою Сочко. Представниця України набрала 7,5 очка з 9 можливих й таким чином посіла друге місце на змаганнях, зупинившись за крок до «золота». На турнірі в Шарджі польська шахістка випередила українку за додатковими показниками.

На пів-очка відстали представниця Польщі Карина Щепковська, представниця Бельгії Анна Зозуля, та вірменка Марія Геворгян. В шаховому турнірі змагалися 94 шахістки з 21 країни.

Нагадаємо, український спортсмен Андрій Говоров виграв срібну медаль на фінальномузмаганні чемпіонату Європи з плавання на короткій дистанції. Змагання відбувалися в Копенгагені.

Говоров змагався у фінальному запливі на дистанції 50 м батерфляєм. Говоров показав результат у 22,42 с, що лише на 0,01с більше, ніж у переможця змагань, росіянина Олександра Попкова.