Еліна Світоліна. Фото: SPORTARENA.com

Українка Світоліна вийшла у чвертьфінал тенісного турніру Australian Open (ВІДЕО)

21 січ 2018, 18:23

Українська тенісистка Світоліна візьме участь у чвертьфіналі Australian Open. Про це 21 січня повідомляє УНІАН із посиланням на офіційний сайт змагань.

.

Матч 1/8 фіналу тривав 57 хвилин і 54 секунди. Українка перемогла з рахунком 6:3 та 6:0. Зазначається, що спортсменка з Чехії впевнено трималася до рахунку 2:2. Однак далі Світоліна взяла ініціативу в свої руки й здобула перемогу.

У чвертьфіналі тенісистка з України змагатиметься з бельгійкою Еліз Мертенс. Матч заплановано на 23 січня.

Нагадаємо, у грудні минулого року на урочистій церемонії Міжнародної федерації настільного тенісу «ITTF Star Awards 2017», що відбулася в місті Астані (Казахстан), лідер національної паралімпійської збірної команди України з настільного тенісу Віктор Дідух став переможцем в номінації «Male Para Table Tennis Star».

У 2017 році Дідух виборов дві золоті медалі чемпіонату Європи, здобув перемоги в трьох турнірах серії «Pro Tour», а також є першим номером світового рейтингу в своєму класі.