Донецький «Шахтар» увійшов до рейтингу кращих європейських футбольних клубів

8 чер 2017, 10:51

Донецький «Шахтар» потрапив до рейтингу кращих футбольних клубів Європи, який склала компанія Gracenote, повідомляє «Страна» з посиланням на сайт компанії.

.

Гірники зайняли 18-е місце з 20-ти команд. До слова, цьогоріч «Шахтар» став чемпіоном України з футболу та виборов Кубок України. В Лізі Європи команда Пауло Фонсеки змогла пробитися в 1/16 фіналу. У цій стадії змагань донеччани програли іспанській «Сельті».

Першу сходинку по праву займає мадридський «Реал», який впродовж двох років демонструє фантастичний результат — перемагає в Лізі Чемпіонів. На другому місці розташувалась каталонська «Барселона». Третю сходинку посідає мюнхенська «Баварія», а мадридський «Атлетико» розташувався на четвертій позиції.

Досить хороший результат показав французький «Монако» — французи піднялися з 40-го на 12-е місце.

До слова, експерти Gracenote під час складення рейтингу використовували результати команд за останні чотири роки.

Нагадаємо, журналіст Денис Казанський на власній сторінці в Facebook опублікував фотографії стадіону «Донбас Арена», який розташований в окупованому проросійськими бойовиками Донецьку та є стадіоном футбольного клубу «Шахтар».

Джерело: Ракурс