Українці в Ріо: національний рекорд штангіста і досягнення плавців (ФОТО)

13 сер 2016, 08:21

Як повідомляє прес-служба Національного олімпійського комітету, 22-річний дебютант здолав 175 кгу ривку та 210 кг у поштовху, таким чином, загальна сума Пелешенка у двох вправах становить 385 кг.

.

Із цим результатом український спортсмен замикає п’ятірку найкращих важкоатлетів світу. 210 кг у поштовху — особистий рекорд Олександра Пелешенка і новий рекорд України.

Повідомляється, що у фінальному запливі змагань із плавання на 50 м вільним стилем українець Андрій Говоров з результатом 21.74 посів п’яте місце в олімпійському турнірі.

Також сьогодні під час кваліфікації у стрибках з 3-х метрового трампліну Олена Федорова та Анастасія Недобіга потрапили до 18-ки найкращих і продовжать боротьбу у півфіналі Олімпіади.

Раніше львів’янин Павло Коростильов із результатом у 293 очки потрапив у фінал змагань з кульової стрільби, а прапороносець олімпійської збірної України Микола Мільчев вийшов до півфіналу змагань зі стендової стрільби на Олімпійських іграх 2016 в Ріо-де-Жанейро.

Нагадаємо, першу медаль Україні приніс Сергій Куліш, який посів друге місце у кульовій стрільбі. Бронзову медаль виграла Ольга Харлан у фіналі індивідуального турніру з фехтування на шаблях. «Срібло» приніс Україні Олег Верняєв в багатоборстві.