Новини
Ракурс

«Єврогроші» — швидкий кредит за 15 хвилин

8 гру 2017, 14:00

Несподівані, незаплановані витрати можуть виникнути у кожного, і нерідко потрібної суми на ремонт пральної машини або заміни ноутбука просто зараз може не опинитися. Саме для вирішення таких побутових проблем створено мікрокредитний сервіс «Єврогроші». Тут можна отримати кредит в розмірі до 7000 гривень на строк до 30 днів.

Переваги «Єврогроші», в порівнянні з банківськими кредитами, очевидні:

— лояльні умови: сервіс дозволяє отримати гроші кожному громадянину України, старшому за 21 рік, не будуть перешкодою і відсутність офіційного доходу або неідеальна кредитна історія;

— висока швидкість оформлення позики: весь процес займає не більш як 15 хвилин;

— жодних прихованих комісій. Оформляючи позику на сайті, ви відразу ж отримаєте суму, яку потрібно буде погасити в кінці терміну дії договору. Більше ніяких додаткових платежів.

Кредит «Єврогроші» не виходячи з дому

Щоб оформити кредит, вам навіть не потрібно виходити з дому. Все необхідне у сучасного користувача є під рукою — паспорт, телефон, доступ в інтернет, банківська картка.

Потрібно обрати необхідну суму і строк кредитування на сайті компанії, а потім чесно відповісти на запитання анкети. Ви можете не турбуватися про те, що вам відмовлять в разі відсутності офіційно підтвердженого доходу, головне — щоб у вас не було боргів по вже відкритих кредитах. Потім необхідно прив'язати до свого аккаунту особисту банківську картку з 1 гривнею на ній, яка буде використана для верифікації картки.

Оформлення позики передбачає щоденне нарахування відсотків, однак тут ви не зустрінетеся з прихованими платежами, страховими внесками.

Погасити кредит так само легко, як і оформити його. Для цього «Єврогроші» передбачила можливість сплатити його онлайн в «Особистому кабінеті» на сайті або за реквізитами в касі будь-якого українського банку.

А що якщо ви не встигнете вкластися в обумовлений термін? У цьому випадку «Єврогроші» готові піти назустріч клієнту і подовжити строк кредитування ще на 30 днів за умови виплати нарахованих відсотків. Подовжувати строк ви можете скільки завгодно разів.

Хочете погасити кредит достроково і заощадити? У цьому теж немає жодної проблеми. Ви можете повернути гроші в будь-який момент без комісій, виплативши відсотки тільки за фактичні дні користування позикою.


«Єврогроші» — відмінний спосіб швидко вийти зі складного фінансового становища без необхідності звертатися в банк або до родичів. Це зручний і чесний сервіс кредитування.


Помітили помилку?
Виділіть і натисніть Ctrl / Cmd + Enter

.