Теніс: українки Козлова та Костюк встановили нові особисті рекорди у рейтингу WTA (ІНФОГРАФІКА)

5 лют 2018, 10:53

Українські тенісистки оновили персональні рекорди в рейтингу WTA. Про це 5 січня повідомляє Sportarena.

.

Так, після виходу у фінал турніру WTA International в Тайбеї, українка Катерина Козлова стала 65-ю ракеткою світу й таким чином вперше у своїй професійній спортивній кар’єрі дебютувала в топ-70. Також Козлова стала третьою ракеткою України. Попереду неї знаходяться Еліна Світоліна і Леся Цуренко.

Тенісистка Марта Костюк перемогла на турнірі в Берні й цей успішний виступ дозволив їй піднятися на 58 рядків й стати 185-ю ракеткою світу. Окрім того, 15-річна спортсменка увійшла у топ-5 кращих тенісисток світу в категорії U-18.

У рейтингу топ-10 відбулася лише одна зміна — німкеня Юлія Гергес дебютувала в першій десятці світового рейтингу. Вона витіснила з 10 місця Христину Младенович.

Українка Еліна Світоліна в десятці кращих посідає третю позицію.

Інфографіка: Sportarena.

Нагадаємо, переможцем в номінації «Кращий тенісист — паралімпієць 2017 року» за версією Міжнародної федерації настільного тенісу (ITTF) став українець Віктор Дідух. Він є лідером національної паралімпійської збірної команди України з настільного тенісу.

У 2017 році Дідух виборов дві золоті медалі чемпіонату Європи, здобув перемоги в трьох турнірах серії «Pro Tour», а також є першим номером світового рейтингу в своєму класі.