Новини
Ракурс

Депутати не захотіли вебтрансляцію підрахунку голосів на виборах

18 вер 2012, 17:04

Верховна Рада не дозволила проводити обов'язкову веб-трансляцію з виборчих дільниць під час підрахунку голосів на парламентських виборах. За відповідний законопроект № 11091 в першому читанні проголосувало 9 депутатів за мінімально необхідних 226.

Автори законопроекту депутати Ради Наталія Королевська, Олексій Логвиненко і Євген Суслов (всі - позафракційні) відзначали, що чинний закон передбачає здійснення відеоспостереження і передачу відеозображення з ділянок в режимі реального часу на відповідному веб-сайті в мережі Інтернет тільки в день голосування.


Веб-трансляція починається не пізніше початку підготовчого засідання комісії і припиняється після завершення голосування. При цьому  підрахунок голосів, підписання протоколів - згідно з документом - фіксуються на відеокамери тільки в режимі запису і збереження відеозапису. Таким чином, веб-трансляція процесу встановлення результатів голосування не проводиться.

Нагадаємо, 3 серпня президент Віктор Янукович схвалив закон, що визначає порядок використання веб-камер на виборчих дільницях на виборах Ради, які пройдуть 28 жовтня. Рада виділила ЦВК 993,6 млн гривень для оснащення виборчих дільниць на парламентських виборах системами відеоспостереження.

Джерело: Українські новини


Помітили помилку?
Виділіть і натисніть Ctrl / Cmd + Enter

.


Загрузка...