Новини
Ракурс

Тимошенко вимагає не підглядати за нею і замінити чоловіків-охоронців на жінок

14 січ 2013, 14:48

Юлія Тимошенко висунула низку вимог щодо її утримання, повідомив народний депутат з фракції «Батьківщина» Сергій Пашинський під час спілкування з журналістами біля ЦКЛ № 5 у Харкові.

Це такі вимоги: усунути незаконне відеоспостереження; усунути чоловіків від спостереження за моніторами та від перебування у її палаті; надати можливість їй телефонувати, повідомляє УНН.

Пашинський повідомив, що депутати під час візиту до ЦКЛ № 5 зустрілися з керівником Качанівської колонії.

За його словами, у народних депутатів склалося враження, що керівництво колонії реагує на вимоги Тимошенко.

У той же час народні депутати не відвідали приміщення, де утримується Тимошенко, та й не ставили перед собою такої мети.

У свою чергу Державна пенітенціарна служба поширила повідомлення, у якому ще раз розповіла про умови утримання засудженого колишнього прем'єр-міністра України Тимошенко.

На думку служби, група народних депутатів від опозиції прибула до Харкова з метою начебто вплинути на співробітників ДПтСУ.

У повідомленні ДПтСУ йдеться, що відеоспостереження у приміщеннях тримання засудженої є законним та відповідає міжнародним стандартам утримання осіб, що відбувають покарання в установах позбавлення волі.

Крім того, наголошується у ДПтСУ, законність встановлення камер спостереження підтверджує і рішення Окружного адміністративного суду у м. Києві від 30.10.2012 року.

Також у повідомленні ДПтСУ стверджується, що за камерами відеоспостереження постійно слідкують співробітники пенітенціарної служби виключно жіночої статі, а також забезпечують варту (охорону) засудженої в палаті теж виключно жінки.

«Чоловіки здійснюють чергування лише поза межами території тримання засудженої», — йдеться у повідомленні.

У відомстві підкреслюють, що варта є обов’язковою умовою тримання всіх засуджених до позбавлення волі осіб, і засуджена Тимошенко не є винятком.

Джерело: УНН


Помітили помилку?
Виділіть і натисніть Ctrl / Cmd + Enter